• Jak rozpocząć terapię?

   Dowiedz się jak szybko otrzymać pomoc

   Sprawdź jakie zaburzenia leczymy.

   Koszty wizyt, promocje oraz sposoby płatności.

   FAQ

   Najczęściej zadawane pytania.

 • O nas
 • Aktualności
 • Kontakt

O NAS

Poznas nas i dowiedz się jak działamy!

Głównym celem Podkarpackiej Kliniki Konopnej jest chęć niesienia pomocy pacjentom poprzez nowoczesną formę terapeutyczną, jaką jest leczenie konopiami. Sprawdza się ona szczególnie tam, gdzie inne metody leczenia środkami farmakologicznymi nie przyniosły oczekiwanego efektu.

Naszą misją i głównym celem jest poprawa jakości życia pacjentów w bezpieczny i
naturalny sposób – jest to możliwe za sprawą terapii konopiami.

WARTO NAS WYBRAĆ

Dlaczego my?

Jesteśmy pierwszą i jedyna taką kliniką na Podkarpaciu.
Stworzyliśmy to miejsce dla ludzi potrzebujących borykających się z przewlekłymi schorzeniami, których możemy wesprzeć naszymi terapiami. Pacjent od początku do końca trwania terapii pozostaje pod stałą opieką naszych specjalistów.

Indywidualne podejście do każdej terapii

Zespół doświadczonych specjalistów

Nowoczesne podejście do pacjenta

NASZE WARTOŚCI

Co nas cechuje?

Wiedza i doświadczenie

Cechuje nas rzetelne i indywidualne podejście do każdego przypadku jaki chcemy wesprzeć naszymi terapiami.

Wyspecjalizowana kadra

Doświadczona kadra lekarska oraz praktyka w stosowaniu terapii pozwala nam, zastosować ją dobierając szczegółowo rodzaj terapii wspierającej.

Konsultacje w gabinecie i online

Opieka, doradztwo oraz dyspozycyjność eksperta konopnego daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa pacjentowi. Nasza załoga jest do dyspozycji 24h/7 dni w tygodniu.

NASZ ZESPÓŁ

Poznaj osoby tworzące Podkarpacką Klinikę Konopną

Nasi lekarze specjaliści prowadzą terapię medyczną marihuaną w sposób świadomy i bezpieczny.
Poprzez swoje wieloletnie doświadczenie, otwarty umysł, empatię, indywidualne podejście do każdego pacjenta, a także wykwalifikowany personel, który zawsze chętnie służy pomocą, jest to miejsce bardzo doceniane przez pacjentów.

Dariusz Leśniak

Terapeuta konopny

Założyciel oraz kierownik Podkarpackiej Kliniki Konopnej. Ukończył Instytut Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych w Warszawie. Jest to osoba kompleksowo dbająca o pacjentów już od chwili pierwszego kontaktu. W naszej klinice konopnej zajmuje się doradztwem w zakresie terapii fitokannabinodami oraz terpenoidami, obsługą pacjenta i zarządzaniem.

Prekursor legalnej konopi w naszym regionie; służy swoją wiedzą i pomocą, rozwiewa wątpliwości, oferuje wsparcie oraz pozostaje w kontakcie z pacjentem na każdym etapie leczenia.

Udziela instruktażu oraz asysty w zakresie stosowania zaleconej przez lekarza terapii konopnej. Zawsze chętnie porozmawia, doradzi oraz odpowie na pytania nurtujące większość pacjentów.

Anna Koper Anestezjolog

Anna Koper

Anestezjolog

Ukończyła Akademię Medyczną w Lublinie, na co dzień związana ze szpitalem w Nowej Dębie. Posiada doświadczenie w niesieniu pomocy pacjentom cierpiącym na różne dolegliwości bólowe, swoją skuteczność zawdzięcza między innymi ukończeniu kursu leczenia bólu u prof. Wordliczka.

Od zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta – jej empatia, otwartość, wiedza i determinacja przekładają się na zaufanie wśród pacjentów.

Do każdego z nich podchodzi indywidualnie, wierząc, że podstawą powodzenia terapii konopiami, oprócz właściwej diagnozy, jest zrozumienie przyczyn problemów.

Anna Koper Anestezjolog
Krystyna Lubera Ginekolog-Położnik
Krystyna Lubera Ginekolog-Położnik

Krystyna Lubera

Ginekolog-Położnik

Ukończyła Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie, kurs medyczny przeciwstarzeniowy, a także otrzymała tytuł dyplomowanego mistrza w zakresie naturopatii wydanego przez Izbę Rzemieślniczą w Rybniku.

Na co dzień prowadzi własny gabinet lekarski. Zwolenniczka naturalnych metod leczenia, w tym terapii konopiami. Jej pacjenci są dla niej zawsze na pierwszym miejscu. Zaangażowanie, wieloletnie doświadczenie i otwartość to tylko kilka cech, które ją wyróżniają.

Stale poszerza swoją wiedzę na temat leczenia medyczną marihuaną (i nie tylko), by lepiej pomagać ludziom i oferować im ulgę w cierpieniu.

Nie czekaj dłużej!

Rozpocznij terapię medyczną marihuaną.